yalova Web Tasarım Yazılım

Yalova için çalışıyoruz

Web Tasarımı, Web Sitesi, Yazılımlar, Antivürüs Programları, Muhasebe, Cari Stok Takip Programları, Hazır web sitesi paketleri ve kendi hazırladığı %100 yerli, %100 orijinal yazılımlarımızla, Yalova'nın büyümesi için çalışıyoruz.

Türkiye'nin İlk Hazır Web Paket Programı

Wp, Joomla gibi hazır web sistemlerinin yabancı olması, kullanımlarında sıkıntılar yaşanması sebebiyle Türkiye'de ilk olarak Hazır Web Yazılım üretimini yaparak satışa sunan firmamız, kolay kullanım ve uygun fiyat politikasıyla kısa sürede tüm Türkiye'de yaygınlaşmış Webkobi programı ile tek tuşla web sitesi yapmanızı kolaylaştırmaktadır. Esnaflarımızın, kobilerin en çok sıkıntı yaşadığı güncelleme problemleri, uzmanlık gerektiren yazılımlardan kurtarıyoruz. Artık mobil uyumlu, kolay kullanımlı web siteniz ile rahatlıkla, dilediğiniz yerden güncellemelerini yapabilir, web sitenizi kullanabilirsiniz. .

Türkiye'nin İlk Hazır Okul Web Paket Programı

Yalova Yazılım olarak yıllarca ilklerin üreticisi olmaya devam ettik. Devlet okullarımızın malum kısıtlı bütçeleri ile kullanabilecekleri, tüm ihtiyaçlarını karşılayan hazır web sitesi paket programımız sayesinde, Türkiye'nin bir çok ilinde binlerce okulumuz internet sitesine sahip oldular. E-okulsitesi.com projesinin öncüsü ve tasarımcısı olan firmamız, güncel kolay altyapılı okul paket hizmetleri ile, ülkemizde okullarda internet kullanımının yaygınlaşmasına ön ayak olmuştur.

Sosyal Çalışmalarımız ve Aldığımız Ödüller

Yalova Web Tasarım olarak hedefimiz, ilklerin öncüsü olmanın yanısıra, yaptığımız çalışmaları sosyal hedeflerle birleştirebilmek. Bu uğurda çıktığımız yoldan bir çok başarılar ile birlikte döndük. Türkiye'nin bir çok ilinde bir çok okulumuza kitap yardımları ve desteklerde bulunduk. 4 adet kütüphane kurulmasını sağladık. Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi tarafından FAİR PLAY ödülü aldık. Halen firmamız yazılım gelirlerimizin bir kısmını, okullarımızda kullanılacak programlarların araştırması, yardımlar ve destekler için kullanmaktadır. Firmamzın sosyal anlamda bir çok kültürel çalışmaya da destek vermektedir. Bu amaçla kurulan tiyatro ekibimiz, tiyatro internet sitelerinin ücretsiz hazırlanması ve bazı yerel tiyatrolara sponsor olunmasını sağlamıştır. Dünyanın geleceğinin korunması amacıyla, doğa sporlarının desteklenmesiyle ilgili çalışmalarımız devam etmektedir.

Tanıtım Filmi