yalova Web Tasarım Yazılım

ALAN ADI BİZDEN HEDİYE


Domain (Alan adı) ?

İnternet sitenizin, resmi kayıtlardaki adıdır. Yani www.yalovayazilim.web.tr olan adrestir. www.'dan sonraki kısım sizin özel alan adınızdır ve siz alırsanız başkası satın alamaz.

Hazır Web Sitesi yazılımımız satın aldığınızda, com,net,org,com.tr vb uzantılı alan adlarından biri ücretsiz olarak verilmektedir.
Paketimizin satın alma aşamasında, alan adınızı(domain) seçebilirsiniz.

Adınıza kayıtlı bir alan adınız bulunuyorsa, DNS ayarlamalarını aşağıdaki şekilde değiştirmeniz halinde, web paketimiz ile birlikte kullanabilirsiniz.
dnsx181.onmydns.com ve dnsx182.onmydns.com olarak güncellemek.isminiz@sirketiniz.com Mail Hesapları

Hazır web sitenizle birlikte 1(bir) adet alan adına ve 1(bir) adet bu alan adına bağlı E-posta hizmetine sahip olacaksınız. Kurumsal imajınız bakımından, şirketinize özel bu e-posta adreslerini kullanmanız daha şık olacaktır.

Hazır Web Sitesi yazılımımız satın aldığınızda, com,net,org,com.tr vb uzantılı alan adlarından biri ücretsiz olarak verilmektedir.
Paketimizin satın alma aşamasında, alan adınızı(domain) seçebilirsiniz.Sınırsız Sunucu Hizmeti (Hosting)

Hazır web paketinizle birlikte sizlere, sınırsız özellikleri olan, trafik, mb,gb alan yer kısıtlaması olmayan bir sunucu hizmeti verilmektedir. Hosting hizmetinizde paket program fiyatımıza dahil olup, sınır aşımı ücretlendirmesi, paket aşımı vb bir ek ücretlendirme kesinlikle olmamaktadır. Web Paketimizin, SINIRSIZ özelliklerini lütfen başka web paketleri ile mukayese ediniz.