yalova Web Tasarım Yazılım

Hazır Web Tasarım Genel ÖzellikleriSınırsız Sayfa Ekleme

domain ve hosting ücretsiz Sınırlı özelliklerden kurtulun. Yalova Yazılım tarafından geliştirilmiş olan hazır web paket programımızda tüm özellikler sınırsız. Dilediğiniz kadar SAYFA, HABER, ÜRÜN, KATEGORİ, ALT KATEGORİ açabilirsiniz.


Değişken Temalar

domain ve hosting ücretsiz Sitenizin sabit durağan görüntüsünden sıkıldınız mı ? Hemen yeni bir tema ile görüntünüzü değiştirebilirsiniz. Renk ve dizayn değişikliği yapabileceğiniz hazır web siteniz Yalova Yazılım Web Tasarım'da


Site Banner ve Slaytlarını Yönetin

domain ve hosting ücretsiz Sitenizde bulunan banner ve görsel slaytları dilediğiniz an değiştirebilir, kayıtlı olanlardan seçebilir, kendiniz yenilerini yükleyebilirsiniz. Yalova Web Tasarım ile sınırsız özellikler sizleri bekliyor.


Türkçe Yönetim Paneli, Yerli Yazılım

domain ve hosting ücretsiz Türkçe program, yerli yazılım, yerli mühendislik. Artık Wordpress Joomla benzeri Türkçe desteği olmayan, kullanışsız programlar kullanmak zorunda değilsiniz. Tamamen yerli yazılım olan ürünümüz, ülkemiz şartlarına ve kullanım özelliklerine göre tasarlandı. Web sitesi yapmak için uzman olmanıza gerek kalmadı. Tamamen Türkçe yönetim paneli sayesinde yabancı esaretinden sizleri kurtarıyoruz.


Google ve Arama Motorlarına Bildirim

domain ve hosting ücretsiz Sitenizi yaptık, yükledik, kurulumunu tamamladık ve size şifrelerinizi gönderdik. Hepsini 15 dk içinde yapıyoruz ve sitenizi anında Google, YAndex, Bing vb arama motorlarına bildiriyoruz. Böylece Google'da çıkmak için haftalarca beklemiyorsunuz. Google SEO bildiriminizi ücretsiz olarak yapıyoruz.


Sınırsız Hosting, Sınırsız Trafik

domain ve hosting ücretsiz Hosting hizmetimiz de sınırsız. Adil kullanım hakları dahilinde ekstra trafik ücretlendirmesi almıyoruz. Lütfen kısıtlamalar yapan web sitesi firmaları ile kıyaslayınız. Göreceksiniz ki trafik ve hostingi ücretsiz verebilecek bir başka firma daha yok.


Alan Adınız Bizden

domain ve hosting ücretsiz Domain yani Alan adınız web site paketimizle birlikte ücretsiz sunulmaktadır. com,com.tr,org,net adreslerinden birini seçerek web sitenize merhaba diyebilirsiniz.
Alan Adınız varsa DNS leri aşağıdaki şekilde yönlendiriniz: dnsx181.onmydns.com - dnsx182.onmydns.com


Program Güncellemeleri (Otomatik)

domain ve hosting ücretsiz Güncellemer ücretsiz olarak yapılmaktadır. Otomatik olarak sistem tarafından gerekli güncellemeler ve yedeklemeler yapılmaktadır.


Tüm Tarayıcılara Uyumlu

domain ve hosting ücretsiz Hazır Web paketlerimiz ; İnternet Explorer, Firefox, Google Chrome, Opera, Safari V.B. tarayıcılar ile uyumludur.